Chlieb s maslom - divadelné predstavenie


Už dnes!!!

Chlieb s maslom alebo ako sa ženy k mužom skrátka nehodia

„Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu.” Takto znie jeden z citátov k popisu divadelnej komédie Chlieb s maslom, ktorú diváci uvidia vo štvrtok 2. júna 2016 o 18.00 h vo veľkej sále Mestského kultúrneho strediska v Kežmarku.

Chlieb s maslom je nádherný príbeh o živote troch pánov a ich „životných žien”. Do jedného bytu, kde žijú ako spolubývajúci herec s architektom, má prísť na oslavu manžel s manželkou. Normálna situácia – by bola, pokiaľ by sa ten herec nezamiloval do manželky a ten manžel sa pred príchodom na oslavu s touto svojou manželkou nerozišiel. Zrazu je tu jeden nenormálny prepletenec vzťahov, ktorému kraľuje, samozrejme, žena...

V slovenskej verzii súčasnej komédie, ktorá bola uvádzaná na viac ako sto divadelných scénach, sa predstavia známi herci Barbora Švidraňová v alternácii s Dominikou Žiaranovou, Juraj Loj, Branislav Deák a Martin Mňahončák. Režisérkou divadelného predstavenia je Alena Lelková.

„Je to veľmi vtipne zachytený mužsko-ženský svet, ktorý ponúka riešenia základnej otázky celého ľudstva. Neuráža a nenúti. Ukazuje a zároveň dáva obrovský priestor fantázii. Úžasný priestor pre hercov, ktorý zaručuje divákovi skvelú zábavu od začiatku do konca. A možno aj niečo na zamyslenie,“ povedal o hre jeden z jej hereckých predstaviteľov Martin Mňahončák.

Názov hry je pre tohto sympatického herca metaforou iba do istej miery. „Všetci asi vieme, aké to je žiť o chlebe s maslom a v tomto predstavení sa rozhodujeme, či radšej takto, alebo... Všetko má svoje pre a proti ako v bežnom živote, aj keď tu je to, samozrejme, extrém,“ dodal.

Vstupné na kežmarské predstavenie je 13 €, lístky si záujemcovia môžu v predpredaji kúpiť online na www.mskskezmarok.sk, ale aj v administratívnej budove MsKS na Starom trhu 47 (imageimageimage052/452 21 65, imageimageimage0904 496 442) a v Kežmarskej informačnej agentúre na Hlavnom námestí 46 v Kežmarku.

Fotografie:


Autor: Marketing
Posledná aktualizácia: 2.6.2016
<<< Späť

Vyhľadávanie

Úradné hodiny

Hodiny pre verejnosť:

Pondelok   8.00 - 15.00
Utorok 8.00 - 15.00
Streda 8.00 - 16.30
Štvrtok 8.00 - 15.00
Piatok 8.00 - 14.30

Hlavné námestie 1,
060 01 Kežmarok
Potrebujete informáciu?
Bezplatné Wi-FiWebkamera mesta Kežmarok
Videoklip Kežmarok 2015

Virtuálna prehliadka mesta

Virtuálna prehliadka mesta
Fotogaléria

Festival remesiel EĽRO

Európske ľudové remeslo

Legendárium súťaž

Legendárium súťaž
Verejné obstarávanie
Mestské kultúrne stredisko
Verejné obstarávanie MsKS

Kalendár kultúr. podujatí

Kam v regióne

Kam v regióne

Ponuka majetku mesta

Ponuka majetku mesta

Mestské dotácie

Kino Iskra

Kino Iskra
Filmový klub Iskra
Audiovizuálny fond

Projekt aktívne starnutie

Aktívne starnutie