Občan > Úvod

Do práce na bicykli 2017

Dávame Vám do pozornosti vyhlásenie súťaže „Do práce na bicykli 2017“, ktorú už po štvrtýkrát vyhlasuje Peter Klučka, národný cyklokoordinátor pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Už minulý rok sa do súťaže zapojilo aj naše mesto a milo nás prekvapilo vytvorenie až 11-tich tímov za Kežmarok. Zaregistrovali sa nielen zástupcovia mestského úradu, ale aj podnikateľské subjekty a individuálni nadšenci.

Hlavným cieľom tejto kampane je propagovať výhody, ktoré každodenné používanie bicykla do práce so sebou prináša, a zároveň poukázať na negatívne dopady individuálnej automobilovej dopravy na zhoršujúcu sa kvalitu života v našich mestách.

Štvrtý ročník celonárodnej súťaže „Do práce na bicykli 2017“ sa uskutoční od 1. do 31. mája 2017. Registrovať 2-4 členné tímy je potrebné do 5. mája 2017, a to vyplnením registračného formuláru uverejnenom na webovej stránke www.dopracenabicykli.sk. Koordinátorom projektu pre mesto Kežmarok je manažér športu Ing. Pavol Fejerčák.

Registrácia, koordinácia, evidencia a propagácia bude zabezpečovaná prostredníctvom webového portálu www.dopracenabicykli.sk, na ktorom sa nachádzajú aj podrobnejšie pokyny na vyhlásenie, organizáciu a vyhodnotenie súťaže.

Pre lepší prehľad sme informácie zhrnuli do praktických otázok:

O čo ide?

Cieľom súťaže „Do práce na bicykli 2017“ je zapojiť čo najväčší počet ľudí, aby na cestu Z a DO PRÁCE využívali bicykel. Zároveň chceme propagovať výhody každodenného používania bicykla do práce. Samozrejme, všetko sa to deje s ohľadom na životné prostredie, naše zdravie a kvalitnejší život.

Kedy mám chodiť do práce na bicykli?

Ideálne každý deň J, ale v rámci súťaže sa budú zarátavať prejdené kilometre z a do zamestnania počas mesiaca máj, čiže od 1. mája 2017 do 31.mája 2017.

Kto sa môže registrovať?

Registrovať sa môžu 2 až 4-členné tímy, ktoré vytvoria zamestnanci firiem, inštitúcií a organizácií.

Kde a do kedy sa mám registrovať?

Do práce na bicykli je súťaž určená pre všetkých obyvateľov slovenských miest, ktoré sa v termíne od 1. marca do 5. mája 2017 a v zmysle štatútu súťaže zaregistrujú na www.dopracenabicykli.eu.

Kde nájdem štatút súťaže?

Štatút nájdete na tomto odkaze: http://www.dopracenabicykli.eu/statut-sutaze

Máte ďalšie otázky?

Otázok môže byť ešte oveľa viac. Najčastejšie kladené otázky nájdete tu: http://www.dopracenabicykli.eu/casto-kladene-otazky.

Veríme, že Vás súťaž zaujme a zapojíte sa do nej spolu s nami.


Autor: Marketing
Posledná aktualizácia: 5.4.2017
<<< Späť

Vyhľadávanie

Úradné hodiny

Hodiny pre verejnosť:

Pondelok   8.00 - 15.00
Utorok 8.00 - 15.00
Streda 8.00 - 16.30
Štvrtok 8.00 - 15.00
Piatok 8.00 - 14.30

Hlavné námestie 1,
060 01 Kežmarok
Potrebujete informáciu?
Bezplatné Wi-FiWebkamera mesta Kežmarok
Videoklip Kežmarok 2015

Virtuálna prehliadka mesta

Virtuálna prehliadka mesta
Fotogaléria

Festival remesiel EĽRO

Európske ľudové remeslo

Legendárium súťaž

Legendárium súťaž
Verejné obstarávanie
Mestské kultúrne stredisko
Verejné obstarávanie MsKS

Kalendár kultúr. podujatí

Kam v regióne

Kam v regióne

Ponuka majetku mesta

Ponuka majetku mesta

Mestské dotácie

Kino Iskra

Kino Iskra
Filmový klub Iskra
Audiovizuálny fond

Projekt aktívne starnutie

Aktívne starnutie