RANČ ČAJKA

 • Adresa: Zlatná, 060 01 Kežmarok
 • Telefón: 052/456 52 52
 • Mobil: 0904 415 712, 0915 920 523
 • E-mail: chata.cajka@stonline.sk
 • Web: www.ranc-cajka.sk
 • Popis: - zrubová chata v nádhernej kľudnej pírodnej scenérii v lese. 150 m od rybníka s moľnosťou rybárčenia tak isto vzdialená rieka Poprad s tými istými možnosťami, odvážni si môžu zaraftovať

  - Na chate ubytujeme max. 13 osôb. V dvoch 2-lôžkových, dvoch 4-lôžkových izbách. Po náročnom dni, alebo len tak si môžete oddýchnuť v spoločenskej miestnosti pri krbe, TV alebo SAT.
  - 2 umyvárky na každom pochodí jedna, 1x sprcha, 2x WC, na každom poschodí jedno.
  - kuchyňa kompletne vybavená, Chladnička, plynový sporák.pec s rúrou, pec na tuhé palivo
  - Letné večery môžete stráviť pri grilovačke v altánku a pár metrov ďalej ihrisko pre vaše ratolesti. Na objednávku dodáme svinku a alebo jahňacinku, pre náročnejších aj muzikanta s harmonikou alebo ľudovú hudbu.
  - Elekrické kúrenie.
  - Parkovanie pri objekte.
  - Pre klientov ponúkame jazdy na koňoch. Začiatočnikov podučíme a po prvej jazde dostanú certifikát ,,jazdca začiatočníka,,. Pre skúsenejších a vytrvalejších jazdcov
  ponúkame poldňove, celodňové, nočné výlety na koňoch s možnosťou vybrať si z veľkého množstva nádhernýh ľahších a náročnejšćh tratí.
  - V zimnej sezóne sú tu možnosti pestovania zimných športov, priamo u nás sa môžete sánkovať, korčulovať, skijoringovat (lyzovačka v záprahu s koňom)

Fotografie:

RANČ ČAJKARANČ ČAJKARANČ ČAJKA

Informácie

Všetky potrebné informácie o prehliadkach mesta, pamätihodnostiach, cenách, ubytovaní a pod. vám poskytne Kežmarská informačná agentúra (KIA).

e-mail: info@kezmarok.sk,
tel.: +421/(0)52/449 21 35

Ako často navštevujete mesto Kežmarok?

Dotazník

Audioguide

Audioguide

Videoklip

Videoklip Kežmarok 2015

Festival remesiel EĽRO

Európske ľudové remeslo

Kalendár kultúr. podujatí

Propagačné materiály